הסכמי שותפות

ב טיפים > כללי > מאמרים > משפטי מסחרי, מאת 

רוב העסקים המוקמים בימים אלה, מוקמים באמצעות שותפים.

היתרונות בהקמת עסק באמצעות שותפים ידועים, כדון: הגדלת הון החברה, חלוקת תחומי האחריות, ובכלל יש הסוברים שטובים השניים מין האחד.

מאידך, הקמת עסק באמצעות שותפים וללא הסכם שותפות המאגד את כל הזכויות והחובות של השותפים, הינו מתכון ידוע וברור לא רק לכישלון העסק, אלא אף להליכים משפטיים ממושכים הכרוכים בהוצאות מרובת.

רוצים לדעת איך עושים זאת נכון? להלן תצורף מצגת אשר תנחה מהן הנקודות העיקריות שעליהן יש לשים דגש  בהסכמי שותפות.

מומלץ בחום לפנות לעו"ד בקיא בתחום הסכמי שותפות.

מצגת הסכם שותפות

אין באמור לעיל כדי להוות ייעוץ משפטי, חוות דעת או תחליף לייעוץ משפטי אצל עו"ד, האמור לעיל אינו אלא תיאור כללי בלבד ולא מחייב של הנושאים. בכל מקרה ספציפי מומלץ לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מעורך דין.

כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני המופיעים באתר זה שמורות לרבות, הטקסטים, התיאורים, עיצוב האתר, התמונות, וכל חומר אחר הכלולים בו, אם לא נאמר מפורשות אחרת, שמורים למשרד עורכי דין הרשקוביץ ושות' בלבד. אין להעתיק להפיץ, לשכפל, למכור, לפרסם, לשדר או לעשות כל שימוש מסחרי כלשהו בכל או בחלק מתכניו של האתר וכל דבר אחר המוצג באתר אלא אם ניתנה רשות במסמך לכך בכתב ומראש ממשרד עורכי דין הרשקוביץ ושות'©

האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום. בכל מקרה, השימוש באמור במאמר זה אינו יוצר יחסי עו"ד לקוח בדרך כלשהי, בין משרד עו"ד הרשקוביץ ובין המשתמש, משרד עו"ד גיא הרשקוביץ אינו אחראי בשום צורה ואופן לתוצאות השימוש במידע המובא באתר זה, כל עוד השימוש במידע נעשה שלא באמצעות משרד עו"ד גיא הרשקוביץ.