תביעה הוגשה כנגד מעסיק שפיטר עובדת במהלך טיפולי פוריות

ב פסקי דין והחלטות, מאת 

עובדת הגישה כנגד מעסיקיה תביעה ע"ס 242,000 ש"ח בגין פיטורים במהלך טיפולי פוריות ובגין אפליה במהלך העבודה מחמת טיפולי פוריות, אפליה בפיטורים מחמת טיפולי פוריות ובגין זכויות סוציאליות נוספות.

מועד דווח: 10.07.2009

התביעה שהוגשה כנגד המעסיקים הינה, בין היתר, בגין התנהגות בחוסר תום לב של המעסיקים כלפי העובדת וזאת לאחר שהמעסיקים פיטרו את העובדת בעודה בטיפולי פוריות ועקב טיפולי הפוריות, ומנעו ממנה זכויות סוציאליות המגיעות לה על פי דין.התנהלות המעסיקים מהווה גם אפליה אסורה במהלך העבודה ובפיטורים מטעמי טיפולי פוריות ו/או מטעמי מין בניגוד לחוק שוויון הזדמנויות בעבודה.

למאמר המלא בנושא פיטורי עובדת במהלך טיפולי פריון.

למאמר המלא בנושא פיטורי נשים בצל המשבר הכלכלי.

עו"ד גיא הרשקוביץ מייצג את העובדת.

האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום. בכל מקרה, השימוש באמור במאמר זה אינו יוצר יחסי עו"ד לקוח בדרך כלשהי, בין משרד עו"ד הרשקוביץ ובין המשתמש, משרד עו"ד גיא הרשקוביץ אינו אחראי בשום צורה ואופן לתוצאות השימוש במידע המובא באתר זה, כל עוד השימוש במידע נעשה שלא באמצעות משרד עו"ד גיא הרשקוביץ.