הוגשה תביעה כנגד חברה קבלנית ע"ס 1,100,000 ש"ח.

ב ידיעות המשרד, מאת 

דיירי בניין בגבעתיים הגישו תביעה כספית כנגד החברה הקבלנית שבנתה את הבניין שבו הם מתגוררים וזאת עקב נפילת אריחי הקרמיקה ממעטפת הבניין.

מועד דווח: 21.10.2010

דיריי בניין בגבעתיים הגישו תביעה כספית כנגד החברה הקבלנית שבנתה את הבניין שבו הם מתגוררים וזאת עקב נפילת אריחי הקרמיקה ממעטפת הבניין.
לטענת התובעים, החברה הקבלנית והקבלנים עצמם אחראים לליקויים אלא שהחברה והבקלנים סירבו לתקן את הליקויים והטילו את האחריות לפתחם של התובעים.
בלא כל ברירה אחרת ולאחר ניסיונות רבים לפנות לקבלנים לשם תיקון הליקויים, ניסיונות שנענו בשלילה, הגישו התבועים תביעה ע"ס של כ  1,100,000 ש"ח ובקשו לחייב את הקבלן לשלם להם בגין הנזקים שנגרמו לבניין וכן בגין הנזקים שנגרמו להם באופן אישי לרבות בגין ירידת ערך דירתם.

עו"ד גיא הרשקוביץ מייצג את הדיירים בבניין.

האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום. בכל מקרה, השימוש באמור במאמר זה אינו יוצר יחסי עו"ד לקוח בדרך כלשהי, בין משרד עו"ד הרשקוביץ ובין המשתמש, משרד עו"ד גיא הרשקוביץ אינו אחראי בשום צורה ואופן לתוצאות השימוש במידע המובא באתר זה, כל עוד השימוש במידע נעשה שלא באמצעות משרד עו"ד גיא הרשקוביץ.