ביהמ"ש קיבל תביעה חוזית שהגיש סוכן כנגד חברת אי.אר.אן.

ב פסקי דין והחלטות, מאת 

ביהמ"ש קיבל תביעה בעילה של הפרת הסכם שנכרת בין אי.אר.אן לסוכן ולפיו התחייב הסוכן להפיץ את שירותיי החברה וכנגד סגירת עסקאות, היה הסוכן עתיד לקבל עמלות הנגזרות מסכום העסקאות שסגר.

מועד דווח: 21.10.2010

סוכן התקשר בהסכם שיווק עם חברת אי.אר.אן העוסקת במתן שירותי התחייבות לפירעון. במהלך תקופת ההסכם שיווק הסוכן את שירותיי החברה, בין היתר, עם בתי עסק גדולים. בחלוף תקופה קצרה החליטה החברה להפסיק את ההסכם. החברה סירבה לשלם לסוכן עמלות בגין עסקאות שטרם נסגרו סופית.הסוכן עתר לביהמ"ש ובקש ליתן לו בשלב ראשון צו למתן חשבונות על מנת שיהא באפשרותו לדעת מה הסכומים שגבתה הבחרה מהלקוחות שהסוכן היה אחראי ליצירת העסקאות עמם. ביהמ"ש קיבל את התביעה ופסק לסוכן סעד של צו למתן חשבונות.

הסוכן יוצג ע"י עוה"ד גיא הרשקוביץ.

האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום. בכל מקרה, השימוש באמור במאמר זה אינו יוצר יחסי עו"ד לקוח בדרך כלשהי, בין משרד עו"ד הרשקוביץ ובין המשתמש, משרד עו"ד גיא הרשקוביץ אינו אחראי בשום צורה ואופן לתוצאות השימוש במידע המובא באתר זה, כל עוד השימוש במידע נעשה שלא באמצעות משרד עו"ד גיא הרשקוביץ.