סכסוך שכנים- פתרון ללא הליך משפטי

ב ידיעות המשרד > ייצוג בבתי משפט > כללי, מאת 

בין לקוח המשרד לבין שכנו מתחולל סכסוך מזה מספר חודשים בין היתר בטענות על שימוש במקרקעין המשותפים, מטרד חיות מחמד וכד'. עו"ד גיא הרשקוביץ הציע ללקוח המשרד לערוך עבורו מכתב הזמנה לפגישת גישור בין הצדדים במטרה לשים את המחלוקות מאחוריהם. עצה זו באה בנסיבות בהן ידוע, כי לעיתים סכסוכי שכנים המלווים בהליך משפטי יכולים להמשך שנים וקיימת עדיפות לנסות, לפני נקיטת הליכים משפטים, את דרך הפשרה.

כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני המופיעים באתר זה שמורות לרבות, הטקסטים, התיאורים, עיצוב האתר, התמונות, וכל חומר אחר הכלולים בו, אם לא נאמר מפורשות אחרת, שמורים למשרד עורכי דין הרשקוביץ ושות' בלבד. אין להעתיק להפיץ, לשכפל, למכור, לפרסם, לשדר או לעשות כל שימוש מסחרי כלשהו בכל או בחלק מתכניו של האתר וכל דבר אחר המוצג באתר אלא אם ניתנה רשות במסמך לכך בכתב ומראש ממשרד עורכי דין הרשקוביץ ושות'©

האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום. בכל מקרה, השימוש באמור במאמר זה אינו יוצר יחסי עו"ד לקוח בדרך כלשהי, בין משרד עו"ד הרשקוביץ ובין המשתמש, משרד עו"ד גיא הרשקוביץ אינו אחראי בשום צורה ואופן לתוצאות השימוש במידע המובא באתר זה, כל עוד השימוש במידע נעשה שלא באמצעות משרד עו"ד גיא הרשקוביץ.