הוגשה תביעה ובקשה לאישור התביעה כתובענה ייצוגית כנגד ההפקה הישראלית של הזמרת ריהאנה

ב ידיעות המשרד > כללי > משפטי מסחרי, מאת 

לקוח המשרד רכש כרטיס כניסה למופע של הזמרת ריהאנה בו נכחו רבבות צופים. בהגיע יום המופע המיוחל הבין לקוח המשרד ויחד עמו רבים מצופי המופע, כי נפל קורבן להטעיה צרכנית חמורה אשר בין היתר כללה, איחור של 70 דק בתחילת המופע אי לכך ההופעה קוצרה באופן משמעותי, הזמרת שרה שירים רבים בפלייבק ולא ב- live, קרי אין היה מדובר בהופעה חיה וכד'.עו"ד גיא הרשקוביץ המליץ ללקוח המשרד להגיש תביעה כנגד חברות ההפקה הישראליות של הזמרת ואף להגיש בקשה לאישורה כתביעה ייצוגית וזאת כאשר בין היתר, מהתנהלות חברות ההפקה והזמרת קמות ללקוח המשרד עילות תביעה של הפרת חוזה, עוולות ניזקיות, עשיית עושר ולא במשפט תוך סיפוק מוצר פגום לא ראוי ונחות. עו"ד גיא הרשקוביץ מייצג את הלקוח בתביעה הייצוגית.

כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני המופיעים באתר זה שמורות לרבות, הטקסטים, התיאורים, עיצוב האתר, התמונות, וכל חומר אחר הכלולים בו, אם לא נאמר מפורשות אחרת, שמורים למשרד עורכי דין הרשקוביץ ושות' בלבד. אין להעתיק להפיץ, לשכפל, למכור, לפרסם, לשדר או לעשות כל שימוש מסחרי כלשהו בכל או בחלק מתכניו של האתר וכל דבר אחר המוצג באתר אלא אם ניתנה רשות במסמך לכך בכתב ומראש ממשרד עורכי דין הרשקוביץ ושות'©

האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום. בכל מקרה, השימוש באמור במאמר זה אינו יוצר יחסי עו"ד לקוח בדרך כלשהי, בין משרד עו"ד הרשקוביץ ובין המשתמש, משרד עו"ד גיא הרשקוביץ אינו אחראי בשום צורה ואופן לתוצאות השימוש במידע המובא באתר זה, כל עוד השימוש במידע נעשה שלא באמצעות משרד עו"ד גיא הרשקוביץ.